SORTUJ
PRODUKTÓW NA STRONIE
Stella Lazes

STELLA LAZES

Damskie › Koszulki z okrągłym dekoltem
ZOBACZ SZCZEGÓŁY
Stella Fringes

STELLA FRINGES

Damskie › Koszulki z okrągłym dekoltem
ZOBACZ SZCZEGÓŁY
Stanley Trims

STANLEY TRIMS

Koszulki z okrągłym dekoltem › Męskie
ZOBACZ SZCZEGÓŁY
Stanley Bears

STANLEY BEARS

Koszulki z okrągłym dekoltem › Męskie
ZOBACZ SZCZEGÓŁY
Join

JOIN

Bluzy › Unisex
ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Organiczna bawełna pozyskiwana jest z upraw ekologicznych, w których nie stosuje się środków chemicznych oraz nawozów. Oznacza to, że tkanina jest w pełni bezpieczna – nie posiada bowiem szkodliwych substancji. Jest zdrowa i przyjazna dla naszej skóry, a jej produkcja nie szkodzi środowisku.

 

Włókna bawełny organicznej cechują się wyjątkową trwałością, ponieważ nie są osłabione chemicznymi substancjami. Z tego względu każdy może cieszyć się ubraniami Cottonwood, takimi jak koszulki czy bluzy przez naprawdę długi czas. Nie tylko są one odporne na deformacje, ale i nie tracą żywych, modnych kolorów.

 

 

 

 

Odzież organiczna Cottonwood to koszulki i bluzy, które nie wychodzą z mody. Uniwersalne fasony oraz bogata kolorystyka sprawiają, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wybierając ubranie Cottonwood, możesz mieć pewność, że zostało wykonane z bawełny organicznej, która jest miła w dotyku i bezpieczna nawet dla wrażliwej skóry dziecka.

 

 

Wszystkie koszulki z bawełny organicznej zostały wyprodukowane z bawełny, która pochodzi z ekologicznych upraw dbających o dobro środowiska oraz prawa pracowników.