Haft

Haft bezpośredni

Najbardziej trwała forma zdobienia, którą wykorzystujemy 
na niemal wszystkich rodzajach podłoża - od dzianin, przez tkaniny, skórę i filc, aż po jutę.


 Haft 3D i haft pixelowy

Haft 3D to najpopularniejsza technika wykonywana w Cottonwood Merch.
Najlepiej sprawdza się na czapkach z daszkiem typu snapback.

Lubimy również eksperymentować,
więc jeśli masz jakiś nietypowy projekt, zgłoś się do nas.

Aplikacja

Metoda wykorzystywana przede wszystkim przy dużych powierzchniach haftu oraz dla uzyskania ciekawego efektu przestrzennego np. w przypadku  liter aplikowanych na polarze.  Polega na nałożeniu i przyhaftowaniu fragmentów tkanin zamiast tradycyjnego wypełnienia powierzchni ściegiem hafciarskim.
Haftowane breloki  i naszywki

Haftowane breloczki mogą służyć nie tylko jako gadżet promocyjny dla Twojej firmy, 
ale także jako produkt w Twoim sklepie.

Naszywki to jedna z najpopularniejszych metod zdobienia odzieży.
Przyszywana bezpośrednio przez nas lub przez Ciebie dzięki termofolii. 
Specjalna technologia wykonania sprawia, że nasze naszywki zachowują 
niezmienną formę nawet po wielokrotnym praniu w 90°C. 

Organiczna bawełna pozyskiwana jest z upraw ekologicznych, w których nie stosuje się środków chemicznych oraz nawozów. Oznacza to, że tkanina jest w pełni bezpieczna – nie posiada bowiem szkodliwych substancji. Jest zdrowa i przyjazna dla naszej skóry, a jej produkcja nie szkodzi środowisku.

 

Włókna bawełny organicznej cechują się wyjątkową trwałością, ponieważ nie są osłabione chemicznymi substancjami. Z tego względu każdy może cieszyć się ubraniami Cottonwood, takimi jak koszulki czy bluzy przez naprawdę długi czas. Nie tylko są one odporne na deformacje, ale i nie tracą żywych, modnych kolorów.

 

 

WEAR LABEL 

Odzież organiczna Cottonwood to koszulki i bluzy, które nie wychodzą z mody. Uniwersalne fasony oraz bogata kolorystyka sprawiają, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wybierając ubranie Cottonwood, możesz mieć pewność, że zostało wykonane z bawełny organicznej, która jest miła w dotyku i bezpieczna nawet dla wrażliwej skóry dziecka.

 

 Wszystkie koszulki z bawełny organicznej zostały wyprodukowane z bawełny, która pochodzi z ekologicznych upraw dbających o dobro środowiska oraz prawa pracowników.

 

 

 

 

WEAR LABEL