10 rzeczy, które robimy w Cottonwood Merch, o których mogłeś nie wiedzieć

« Przejdź do listy artykułów

Naklejki - to taka wisieńska na torcie, doskonały gadżet aby twoja czapka była w pełni spersonalizowana w niebanalny sposób! 


Aplikacje i inkrustacje - trochę vintage, ale znów wracające do łask. Najczęściej wybierana przez szkoły i uniwersytety forma dekoracji bluz, czy t-shirtów. Wycinane laserowo litery (lub jakiekolwiek inne kształty) nadają ciekawy, przestrzenny efekt. Aplikacja świetnie komponuje się z nadrukiem.


Metki żakardowe wszyte w karczku, na rękawie, u dołu koszulki czy bluzy oraz na czapce. Metkowanie to ostatni krok do całkowitej personalizacji!


Moro Haft 3D i haft pixelowy - w Cottonwood Merch lubimy eksperymentować, więc jeśli masz jakiś nietypowy projekt, zgłoś się do nas.


Ekologiczny nadruk wodny. W swojej ofercie mamy spory wybór odzieży organicznej, więc nadruk ekologiczny jest idealnym uzupełnieniem dla wymagających i dbających o środowisko klientów. Nadruk wodny jest miękki i całkowicie niewyczuwalny.


Naszywki z eko skóry - na czapkach, t-shirtach czy bluzach. Z haftem lub tłoczeniem. Ciekawa i oldschoolowa forma dekoracji dla firm, ale i Twojej własnej marki odzieżowej.


Haftowane breloczki. Tak, możemy wyhaftować prawie wszystko, a haftowane breloczki mogą służyć nie tylko jako gadżet promocyjny dla Twojej firmy, ale także jako produkt w Twoim sklepie.


Fartuchy - nie tylko uszyjemy je dla Ciebie według Twojego projektu, ale także ozdobimy haftem lub nadrukiem. Fartuchy z haftowanym lub drukowanym logo to świetna promocja dla restauracji czy kawiarni.


Haftowane naszywki na rzep - idealna opcja dla osob, które szybko się nudzą. Opcja nie tylko na czapkę, ale też na bluzę czy t-shirt.


Papierowe metki - jeśli oprócz metek żakardowych czy satynowych, chciałbyś uzupełnić swoje ubrania o metki papierowe, to możesz to zrobić u nas.